Skip to main content
Kronika

Zápisky z Načetína

By 19. 3. 202424 dubna, 2024No Comments

V pátek večer jsme přijeli na chatu Načetín. Přijeli jsme akorát na večeři. K večeři byla česnečka. Při večeři jsme dostali dopis od agenta Novotného. V dopise se psalo, že máme jít odposlouchávat na schůzku dvou lidí, která se konala v lese od devíti večer. Když jsme dovečeřeli, šli jsme se převléknout. Trvalo to trochu déle, než by mělo, ale dorazili jsme v čas a stihli jsme se schovat.Přijelo červené auto a asi po pěti minutách přijelo další. Z červeného auta vystoupil pán, měl klobouk a kouřil. Začal nadávat tomu druhému, že přijel pozdě a přivezl další účastnici. Jmenovala se Helda. Potom začali mluvit o pistoli a o flešce, která na sobě měla nahraný program s umělou inteligencí. Ten by pak rozesílal zprávy o tom, jak jsou skauti špatní. Taky říkali, že jí schovají na Jelení vrch. Když jsme se vrátili, informace jsme sepsali. V sobotu k snídani byly vločky. Po snídani se vybrala rychlá spojka a já jsem v ní byla taky. Šli jsme odnést sepsané informace do altánu u nedalekého jezera. Cestou zpátky jsme s Matějwm dělali blbosti ve sněhu.
Pak jsme šli hrát hru. Ta se hrála tak, že he plnili úkoly, za splněný úkol byly peníze a za peníze oběd. Tým, ve kterém jsem byla já dorazil do cíle jako poslední. Zbyly na nás fazole. Obědvala jsem až asi ve tři hodiny, protože jsem chtěla pálivé fazole a ty se dělaly až po normálních.
Odpoledne jsme šli na Jelení vrch. Cestou jsme potkali lidi a šli podobným směrem jako my. Radši jsme zrychlili. Když jsme došli na vrchol, našli jsme označení vrcholu a tam jsme našli i flešku. Rychle jsme odešli i s fleškou. Cestou zpátky jsme zase blbli, jen tentokrát ne ve sněhu. Proskakovali jsme kalužema a já jsem si promočila botu. Naštěstí jenom jednu a málo. K večeři byly těstoviny s omáčkou.
Ráno jsem se vzbudila dřív a už byla neděle. Odpoledne jsme odjížděli, takže jsem si zabalila, akorát do budíčku. K snídani byla namazaná vánočka. Po snídani si vši všichni balit. Když si všichni dobalili, venku jsme hráli scénu z Bible Jonáše. Hráli jsme to, jak velryba spolkla Jonáše. Potom byl oběd a pak už jsme jeli do Kladna.