Plánované akce

Letní tábor – Hobit

By 27. 4. 20244 července, 2024No Comments

Přihlašování na tábor uzavřeno

V termímu 6.7 – 13.7. 2024 se bude konat tábor na téma Hobit – neočekávaná cesta.

Věk: 6 – 15 let

Tábořiště: Randulka – Újezd u Boskovic (web, mapy) Na místo se dopravíme společně vlakem ze stanice Kladno. (Cena jízdenky je zahrnuta v ceně tábora)

Cena:  3600/dítě, sleva pro sourozence 100Kč. Po 30. 5. platí cena o 300Kč vyšší, neváhejte tedy s přihlášením.

Přihlašování: Pro přihlášení prosím vyplňte přihlášku (ve Wordu k vyplnění a poslání, v  PDF k vyplnění na papíře a poslání skenu) a zašlete na kontakt skautmajak@gmail.com. Tuto přihlášku pak odevzdáte podepsanou v papírové podobě při nástupu na tábor, stejně jako souhlas se zpracováním osobních údajů (PDF)prohlášení o bezinfekčnosti a souhlas s ošetřením dítěte (PDF), spolu s kartičkou pojišťovny, raději kopie.

Přihláška je platná se zaplacenou zálohou 50% z ceny, doplatek prosíme zaplatit do 30. 6., případně lze zaplatit rovnou plnou cenu. Ideální je platba na účet 2502360558/2010 , ale lze i osobně v hotovosti.

Pokud by někomu v účasti bránila cena, spolupracujeme s organizací Darujte kroužky dětem, která nabízí příspěvky až 2000Kč. Případně se zkuste ozvat, a zjistíme, co se dá dělat.

Odjezd a příjezd:

Sraz: Sobota 6.7. 2024 v 9:00 na vlakovém nádraží Kladno
Návrat: Sobota 13.7. 2024 v 16:43 na vlakové nádraží Kladno (pokud by vlak měl být opožděn, dáme vědět)

Informace k balení:

• Děti ať nechají doma mobily, tablety a podobná elektronická zařízení, během tábora lze pro kontakt použít mobil uvedený výše.
  • S dětmi pojedeme společně hromadnou dopravou, cesta nám potrvá několik hodin, zabalte tedy dětem do batůžku pořádnou svačinu a dostatek pití. Zbytek věcí jim odvezeme do tábora autem. Ideálně balte s dětmi, ať vědí, kde co mají a pokuste se jim prosím všechno zabalit do jednoho zavazadla.
  • Kapesné není potřeba, nebude kde ho využít.

Balící seznam:

• karimatka
  • spacák
  • polštářek
  • malý batůžek (na pití do lesa, do vlaku)
  • čelovka nebo baterka, náhradní baterie
  • ešus nebo něco podobného na jídlo
  • lahev na pití
  • holiny
  • pláštěnka
  • obuv sportovní, letní
  • ponožky, spodní prádlo, trička dlouhý i krátký rukáv, mikiny, tepláky, kraťasy
  • pyžamo
  • letní bunda (šusťákovka)
  • plavky
  • pokrývka hlavy (ochrana proti slunci)
  • šátek (na hry)
  • hadrový pytel na špinavé prádlo
  • ručník
  • šampon, sprchový gel nebo mýdlo
  • kartáček na zuby, zubní pasta
  • hřeben
  • opalovací krém, příp. brýle proti slunci
  • přípravek proti klíšťatům

Na polední klid deskové a jiné hry, knížky apod., případně nůž na vyřezávání pod dohledem, pokud je vaše dítě starší a zručné, ale prosím neberte nic, kde by vám bylo líto zničení – dojít může k čemukoliv, i nechtěně.

Představu o táboře můžete získat z fotek z roku 2023, 2022 a 2021 (web CB Kladno). Těšíme se na vás!

PS: Pokud chcete šířit pozvánku, zde je ke stažení:

V případě dotazů pište na skautmajak@gmail.com, nebo volejte na 739 258 772.